آخرین نامه های انجمن برادری

دانلود نسخه فشرده بازی FAR CRY PRIMAL برای PC

دانلود نسخه فشرده بازی FAR CRY PRIMAL برای PC

دانلود نسخه فشرده بازی FAR CRY PRIMAL برای PC

 |Far Cry Primal Inc. Apex Edition+HD Pack +DLCs +All Updates – CorePack|

_| نسخه نهایی با قابلیت فعال سازی اشتراکی و آخرین آپدیت و حجم ۱۲٫۳ گیگابایت |_

*این نسخه کرک ندارد*

بازی Far Cry Primal در سبک اکشن میباشد که در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی مطرح Ubisoft ساخته و برای پلتفرم های PC عرضه شده است. بازی توسط استدیو بازی ‎سازی Ubisoft Montréal ساخته و نیز استدیو‎های Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev در ساخت بازی نقش داشته اند. این نسخه از این بازی محبوب شما را به عصر حجر خواهد برد و گویا باید با ماموت‎ها یا گربه‎های دندان شمشیری مبارزه کنید! در بازی شما در نقش فردی به نام TAKKAR یک شکارچی حرفه‎ای و آخرین شکارچی از گروه خود می‎باشد قرار خواهید گرفت.

برای مشاهده توضیحات بیشتر و لینک دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 تاریخ انتشار  بازی: ۲۰۱۶ Feb 26

 پلتفرم :  PC

 حجم بازی : گیگابایت

 ژانر بازی : اکشن -داستانی

 نوع فایل: ISO

 زبان بازی: English

منتشر کننده: UB

✔سیستم شکار واقع گرایانه

بیایید رو راست باشیم. سیستم شکار در دو نسخه قبلی سری Far Cry در رفتن به مکانی مشخص در نقشه، استفاده از سرنگ و یا شربتی خاص برای نشان دادن محل دقیق حیوانات،  شکار حیوان و استفاده از پوست آن برای آپگرید وسایل و یا فروش و به دست آوردن پول خلاصه می شد. من امیدوارم که شکار کردن در Primal چیزی فراتر از دنبال کردن حیوانات و آیکون ها در نمایشگر باشد و به معنای واقعی ما دست به شکار بزنیم.

شکار کردن ترکیبی از صبر و کار های کارآگاهانه است. دنبال کردن نشانه های طعمه، جمع آوری دقیق مدارک و سرنخ ها در موردِ اندازه و مسیر حرکت شکار و اینکه طعمه مشغول به انجام چه کاری بوده است و جستجوی بیشتر برای نشانه های بیشتر. من می دانم که این سیستم شکار حوصله سربر و ناچیز به نظر می آید ولی مطمئنا شکار حیوانی به این روش تجربه یِ بسیار جالبی خواهد بود و سبب ایجاد حسی پاداش گونه در بازیکن می شود. به علاوه اینکه فراموش نکنید داریم درباره یک نسخه از بازی های Far Cry صحبت می کنیم. احتمالا در هنگام شکار، جغد های بزرگ، مار های سمی و مارمولک های عصبانی هر چند دقیقه با حمله به شما از زیر بوته ها به لذت شکار در بازی بیافزایند و آن را از یکنواختی خارج کنند.

✔رفتار های واقع گرایانه ترِ حیوانات

حیوانات در Far Cry 3 & 4 بسیار جالب و مفرح بودند مخصوصا زمانی که دشمنان شما را له و نابود می کردند که البته لذت مبارزه با دشمنان از شما سلب می شد. حیوانات در Far Cry همیشه بدون هیچ دلیلی عصبانی هستند. امیدواریم که در این نسخه رفتار واقعی تری از حیوانات مشاهده کنیم چرا که در حیات وحش حتی شرور ترین و وحشی ترین حیوانات مانند آنچه در سری Far Cry وجود دارد، عمل نمی کنند و بدون هیچ دلیلی به شما حمله نمی کنند.

چیزی که من همیشه از آن در سری Stalker تقدیر می کنم، وجود سگ های درخشان در آن است. آن ها به صورت عالی و کاملی غیر قابل پیشبینی و برهم زننده اوضاع بودند. بعضی اوقات فرار می کردند، بعضی اوقات به شما حمله می کردند، گاهی اوقات نیز قبل از حمله به دور خود می چرخیدند و پارس می کردند و یا فقط به دور یک درخت می چرخیدند. شما هیچ وقت نمی دانستید آن ها می خواهند چه کار کنند همان طور که در دنیای واقعی نیز نمی دانید. من دوست دارم که مقداری از این غیر قابل پیش بینی بودن را در Primal مشاهده کنم.

✔استفاده از نقشه واقعی در بازی

با وجود همه ایرادات و مشکلاتی که به Far Cry 2 وارد بود ( که بسیاری از آن ها صحیح بودند ) سخت است که از نقشه بازی ایراد گرفت. عملکرد آن مانند یک جسم واقعی بود. اگر شما می خواستید از آن استفاده کنید، آن را در دستانتان می گرفتید و به آن نگاه می کردید. ( که در هنگام رانندگی منجر به بروز حوادث ناگوار و گاها خنده داری می شد) در Far Cry 2 تلاش شده بود که شما در جریان بازی بمانید و هیچگاه از تجربه و حس اول شخصِ بازی دور نشوید.

من احتمال می دهم که در Primal نیز نقشه وجود داشته باشد برای مثال نقاشی انسان های اولیه بر روی دیوارهای غارها که علاوه بر گسترده و به هم ریخته بودن، معما گونه نیز خواهد بود. البته من دوست دارم که چیزی ساده تر مشاهده کنم. چیزی که کارکتر بازی آن را در دست خود بگیرد و و به آن نگاه کند. درست مانند کاری که غار نشینان واقعی انجام دادند، زمانی که دنبال ۲۲۱ کیفی که حاوی الماس بود، می گشتند.

✔عدم وجود هیچ گونه برجی در بازی

باید در نظر گرفت که در Primal تکتولوژی در پایین ترین سطح خود قرار دارد ولی من باز هم فکر می کنم که Ubisoft چیزی بلند برای بالا رفتن در بازیِ خود قرار می دهد. وجود معبد هایی پوشیده شده از پر، ستون های ساخته شده از سنگ، داربست های چوبی و یا استخوان های فیل که بر روی درختی بزرگ قرار گرفته اند و بعد شما را مجبور به بالا رفتن از آن ها می کند. منظور من برج های دیگر بازی ها نیست. برج های موجود در بازی های Assassin’s Creed، Watch Dogs، Far Cry 3 و Far Cry 4 همگی تجربه خوبی را ارائه می دادند. من فکر می کنم زمان اینکه برای باز شدن مکان های جدید تقلا کنیم و از برج ها بالا برویم تمام شده است. یه نظر می رسد که این نوع استفاده از برج ها تبدیل به یک قرار داد در بازی های Ubisoft شده است.

ما تنها می توانیم چیز هایی که قابل اکتشاف هستند را کشف کنیم!! اگر شما دنیای زیبایی بسازید، گیمر ها دوست دارند که در آن به جستجو و اکتشاف بپردازند حتی اگر انواع جایزه را در بازی و نقشه آن قرار ندهید. اگر بخواهیم می توانیم بازی را به صورت قدیمی و با بالا رفتن از مکان های بلند و نگاه کردن به پایین نیز اکتشاف کنیم.

✔بدون اسلحه یعنی بدون اسلحه

چیزی که از آن مطمئن هستیم این است که در بازی هیچ گونه سلاح گرمی وجود ندارد. البته احتمال دارد که Ubisoft یک دست بند مینیاتوریِ تیر انداز در بازی قرار دهد و ادعا کند که یک سلاح گرم نیست. تیر و کمان من را هیجان زده نمی کند ولی اگر به زمان عصر حجر بازگردیم، باز کمی بهتر است.

من تماما انتظار وجود مواد منفجره در بازی را دارم. استفاده از برگ ها برای بسته بندیِ مواد محترقه و مشتعل کردن آن با استفاده از مشعل و سپس پرتاب آن به سمت بقیه افراد. من با مواد منفجره مشکلی ندارم چرا که سری بازی های Far Cry رابطه بسیار خوبی با آتش دارد و پرتاب کردن مواد محترقه و منفجر کردن افراد لذت بسیاری دارد. ولی امیدوارم که نتوان لوله های چوبی را برداشت و با مشتعل کردن آن ها و استفاده از سنگ ریزه چیزی مانند شاتگان به وجود آورد و صورت افراد را به وسیله آن منفجر کرد.

✔چیزی که اهمیت دارد مبارزه تن به تن است

با تمام شدن هر بازیِ Far Cry من تبدیل به یک ماشین کشتار می شوم. رفتن از هر قربانی به قربانیِ دیگر؛ فرو کردن تیغه کارد با سرعت به بدن افراد مانند پر کردن ماشین ظرفشویی بعد از اتمام یک مهمانی طولانی است. مکانیزم ها و انیمیشن های خاصِ کشتن افراد بسیار لذت بخش هستند ولی به اکثر آن ها تنها با بدست آورن XP بیشتر می توان دسترسی داشت و با فشردن تنها یک دکمه در کسری از ثانیه می توان از آن انیمیشن های خاص لذت برد. دیدن یک سیستم مبارزه تن به تن عالی بسیار خوب به نظر می رسد. سیستمی که دارای گارد گرفتن، جا خالی دادن و فریب کاری باشد و برای کشتن افراد چیزی بیشتر از کلیک کردن موس تا زمان کشتن دشمن لازم باشد.

من دوست دارم زمانی که با یک دشمن مواجه می شوم دور او بچرخم، حرکت کنم، حمله و عقب نشینی کنم و گاهی او را بترسانم و به جای صد ها دشمن ساده و احمق، ۳ یا ۴ نفر به من حمله کنند ولی در عوض چالش برانگیز باشند. بوجود آوردن سیستم مبارزه تن به تن واقعی که بتوان آن را یاد گرفت و در آن به تسلط رسید به من بیشتر از اینکه با به دست آوردن XP کافی باعث حمله ببر به دشمن شوم، حس یک انسان غارنشین بد و سنگدل واقعی را می دهد.

✔ترکیب کردن ؟

مطمئنا در بازی ترکیب کردن و ارتقا دادن سلاح ها، تجهیزات و مهمات و هرچیزی که یا گیاهان و حیوانات سروکار داشته باشد، وجود دارد. کِرفت و ترکیب کردن در چند نسخه آخر بازیِ Far Cry بسیار خوب بود چرا که سریع و بدون زحمت خاصی بود. تنها کلیک بر روی چیزی که مد نظر شماست و آن به شما تعلق می گرفت.

 انتخاب دیگر قرار دادن سیستمی پیچیده تر است که البته به قیمت به تاخیر افتادن هدایت و سوار شدن بر ماموت ها و چیزهای دیگری که شما دوست دارید انجام دهید، تمام خواهد شد. راستش را بخواهید من خودم نمی دانم که دقیقا چه چیزی از سیستم کِرفت و ترکیب کردن بازی می خواهم؛ یا چیزی باشد که نیاز به فکر کردن نداشته باشد و یا از تامل و فکر کردن درباره آن لذت ببرم.  یکی از این دو؛ فقط امیدوارم که آن را پیچیده و یا مسخره طراحی نکنند.

✔DLC دایناسور ها

من از اینکه هیچ اثری از دایناسورها در تریلر Primal ندیدم، بسیار خوشحال شدم. نباید فقط به این دلیل که شخصیت بازی با تبر های سنگی و لباس های ساده حرکت می کند، دایناسور در بازی قرار داد. ولی به خاطر DLC مسخره و مضحک Blood Dragon که برای Far Cry 3 عرضه شد و بسته الحاقیِ Attack of the Yeties که مربوط به Far Cry 4 بود، به نظر من جایی برای وجود سیستم سوار شدن بر دایناسور ها به عنوان یک بسته الحاقی در بازی وجود دارد. تا زمانی که سوار شدن به دایناسور ها اجباری نباشد، من با آن مشکلی ندارم.

در نهایت انتظارات شما از Far Cry Primal چیست ؟

ساعاتی پیش، بازی Far Cry Primal همراه با برخی از محتوای اضافهی داخل بازی، به فروشگاه رسمی Xbox Store افزوده شد. در همین راستا، فضای مورد نیازی بازی مشخص شد که عبارت است از ۱۱٫۹۷ گیگابایت البته برای کنسول ها ولی برای کامپیوتر ۳۰ گیگابایت میباشد.

 

 حداقل سیستم مورد نیاز بازی :

OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 – 64-bit versions only✔
Processor: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent✔
Memory: 4 GB RAM✔
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) or equivalent✔
Storage: 20 GB available space ✔

 سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 – 64-bit versions only✔
Processor: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350 or equivalent✔
Memory: 8 GB RAM✔
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X or equivalent✔
Storage: 20 GB available space✔

 تصاویری از محیط بازی:

 

لينک هاي دانلود
لینک مستقیم (ایران) لینک مستقیم لینک غیر مستقیم (uploadboy)
اطلاعات دانلود
  • حجم : 12.8 گیگابایت
  • فرمت : .RAR
  • ورژن : CorePack
  • رمز فايل : www.dlfox.com


::اگر از این دست نوشته خوشت اومد اون رو به اشتراک بذار::
کپی با ذکر : "گردآوری شده توسط سایت فرقه ی قاتلان" مانعی ندارد.

نوشته های همسان


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]