آخرین نامه های انجمن برادری

راهنمای بازی شاهزاده ایرانی 2

راهنمای بازی شاهزاده ایرانی 2

راهنمای بازی شاهزاده ایرانی 2

راهنمای بدست آوردن جان ها مخفی و چگونگی به اتمام رساندن بازی شاهزاده ایرانی 2 را در این پست بخوانید

در پایان عادی مرحله ی آخر کالینا را می کشید.داهاکا هم نشان را از پرنس میگیرد و میرود.اما تا

 

به حال پیش خود نگفته اید که چرا در شماره ی ۳ هم نشان هست هم کالینا؟من به شما می گویم

برای تغییر بازی به شکل درست باید شمشیر آب را داشته باشید تا در مرحله ی آخر به جای کالینا با

 داهاکا بجنگید و سپس با کالینا به سمت بابل می روید و نشان را هم دارید.شمشیر آب کجاست؟

این رو هم بهتون می گم.برای بدست آور دن شمشیر آب بلاید ۹ لایف آپگرید را پیدا کنید. مکان

آنها را هم برا یتان نوشتم.

http://images.wikia.com/princeofpersia/en/images/1/1b/Water_Sword.jpg

1:اولین مکان مخفی رو باید بعد از کشتن شادی (shahdee. the woman in black) بدست بیاورید. بعد از مبارزه با او و موفقیت شما باید به سمت جلو حرکت کنید و سکو را با راست کلیک عقب کشیده تا دربی برایتان باز شود داخل درب شوید و تله ها رو رد کنید تا به مکان مورد نظر برسید.

۲٫دومین مکان مخفی رو وقتی میتونید بدست بیارید که قابلیت slomotion time رو داشته باشید و بتونید زمان رو آهسته کنید باید در همانجا که نیمه دوم خود را دیدید که به طرف شما طبری پرت کرد در روبرویی آنجا را وارد شوید و سمت چپ بروید از دیوار بالا بروید و به دیوار بعدی بپرید در اینجا چند نفر از اهریمنان را نابود کنید و روی دکمه استاده و زمان را اسلوموشن کنید و وارد درب کوچک بالای پله ها شوید و آپگرید دوم را بدست آورید.

۳٫سومین آپگرید رو وقتی میتونید بدست بیارید که کایلینا شمشیری را بهتون میده که میتونید باهاش اون درجه رو بالا بیاورید. به همان سالن درجه بروید و نود درجه اهرم را بچرخانید سپس در سمت راست شما میتوانید از صخره ها پایین رفته و وارد درب مربوط به سومین آپگرید شوید.

۴٫چهارمین آپگرید در قسمت اول اکتیو کردن قسمت گاردن است بعد از باز کردن درب مخصوص به ورود به قسمت گاردن به سمت راست بروید و تا به جایی که چند نفر از دشمنان میرسید پس از نابودی آنها به سمت چپ بروید سپس به سمت پایین و آویزان شوید و لبه را بگیرید و راه را ادامه دهید تا به چهارمین آپگرید برسید.

۵٫پنجمین آپگرید در دومین قسمت از اکتیو کردن قسمت گاردن است در همان جا که باید درجه را بچرخانید تا ستون ها را جابجا کنید و درنهایت بوسیله ستون ها به قسمتی بروید که یک اهرم دیگر وجود دارد که آب را باز میکند و آن قسمت اکتیو میشود بعد از چرخاندن اهرم از آن اتاقک بیرون نیایید توجه داشته باشید در سمت راست شما یک سکو است از آن بالا بروید و مسیر را ادامه دهید تا پنجمین آپگرید را بدست بیاورید.

۶٫ششمین آپگرید رو باید در قسمتی که شاهزاده برای اکتیو کردن قسمت برج ساعت میرود در جایی که غول بزرگ به سمت شاهزاده سگ های آتشین پرت میکند درب سمت راست رو با استفاده از سگهای آتشین شکسته و وارد قسمت آپگرید شوید.
هفتمین آپگرید در قسمت لایبراری کایلینا هست بعد از پریدن از روی الوار ها به قسمت سمت راست بروید و آویزان شوید و سپس وارد سوراخ دیوار شوید تا به آپگرید برسید

۷- بعد از اینکه شمشیرScorpion (عقرب) را به دست آوردید به سرسرای بزرگی میرسید ویک غول بزرگ به جنگ شما می آید پس از مبارزه و شکست او نردبانی به سمت پایین می آید اگر از آن بالا بروید به اتاقی بزرگ شبیه به حیات میرسید که وسط آن خالیست در آنجا باید با چند دشمن بجنگید دو دیوار قابل شکستن در این محوطه وجود دارد یکی از آنها کلیدی زمانی را در خود دارد و دیگری در بسته ای ابتدا باید کلید را فشار دهید و سپس با آهسته کردن زمان از در عبور کنید تا به محل هفتمین آپگرید پرنس برسید.


۸- پس از اینکه به کتابخانه رسیدید و مسیرتان را ادامه دادید به مکانی میرسید که در آن شاهزاده باید دو کتابخانه را به سمت بیرون بکشد و به بالا رفتن از آن مسیر را ادامه دهد اگر کمی مسیر را بر روی لبه های نازک ادامه دهید به دو اتاقک گرد میرسید که روی یکی از آن ها نینجایی وجود دارد و باید او را از بین ببرید از روی لبه این اتاقک به لبه اتاقک دیگر بپرید و مسیر دایره ای را طی کنید تا به دیواری برسید که دارای سه لبه است که در بالای یکدیگر واقع اند با پرش و استفاده از این لبه ها به سمت دیگر دیوار بروید و خودتان را بالا بکشید تا از طریق یک شکاف به محوطه ای مخفی برسید این محوطه شما را به هشتمین ارتقای عمر میرساند.


۹- بعد از اینکه شما به جایی که شیدی (زن سیاه پوش ) را تعقیب میکردید رسیدید میبینید که شیدی از دری عبور می کند و پشت سر او بسته شد و بعد از داخل پرتگاه دشمنان بالا آمدند و بعد از کشتن آنها شما از چند میله وسکو بالا می روید تا به او برسید نام این منطقه در نقشه SOUTHRN PASSAGE است سپس اگر کمی جلو بروید به همان اتاق که شیدی پشت در از نظر مخفی میشود وقتی شمشیر با قدرت شکستن دیوار را به دست آوردید باید به این اتاق برگردید و با کمک سکو و میله ها به بالای اتاق بروید در بالا ترین جایگاه به جایی میرسید که با میله های کج و معوج مسدود شده است با شمشیرتان این میله های آهنین را بشکنید و جعبه هایی را که پشت این میله ها قرار دارد را به کنار دیوار و کنار سکو بیاورید روی آن بروید و به بالا نگاه کنید تا مسیری مخفی روی سقف بیابید با کمک جعبه ها خودتان را به این مسیر برسانید و به نهمین و آخرین جایگاه برسید

س از رفتن این قسمت ها به اتاق ساعت شنی رفته.در وسط اتاق شمشیر آب را می بینید.حال طبق روال معمولی(مانند پایان نوع دیگر)به بازی ادامه دهید.وارد اتاقی شوید که بار اول در آن با کالینا مبارزه کردید.مانند پایان نوع دیگر پرنس شمشیر های کالینا را به گوشه ای پرتاب می کند و به می گوید که نمی خواهد او را بکشد و کا لینا قبول نمی کند و هر دو وارد یک تونل زمان می شوید و به زمان حال می آیید و به دنبال کالینا به مکانی می روید که شیر عقابی را کشتید.در پایان نوع دیگر در این مکان با کالینا می جنگید و او را می کشید.اما در این پایان,همین که کالینا به سمت شما حرکت می کند,پرنس جلوی او را می گیرد و می گوید که نمی خواهم تو را بکشم,در همین وضعیت داهاکا می آید و شما باید با او بجنگید.(در این راه کالینا شما را کمک می کند و دو تا سه با شن جمع می کند و به سوی داهاکا می فرستد.)و در پایان می توانید دمویی زیبا که دموی اصلی پایان بازی است را ببینید.

 تمام کردن بازی بسیار ساده است 😊::اگر از این دست نوشته خوشت اومد اون رو به اشتراک بذار::
کپی با ذکر : "گردآوری شده توسط سایت فرقه ی قاتلان" مانعی ندارد.

نوشته های همسان

این نظر توسط abbas در تاریخ 1395/11/10 و 16:03 دقیقه ارسال شده است

ابشار گیر کردم راه پایین امدن ندارم چه کنم
پاسخ : لطفا دقیقا بگید کدوم مرحله و در چ جایی مشکل دارید

این نظر توسط میثم در تاریخ 1395/10/30 و 9:56 دقیقه ارسال شده است

من پرنده رو کشتم الان رفتم تو اتاق زمان بعد زمانو کردم آینده اومدم بیرون از اتاق دهاکا منو پرت کرد تو ی چاه الان رسیدم همونجا اما رفتم تو ی تالار اما هیچ راه در رویی نیست چیکار کنم؟؟؟؟؟
پاسخ : لطفا بگید کدوم مرحله از بازی مشکل دارید

این نظر توسط سعید در تاریخ 1395/6/3 و 19:58 دقیقه ارسال شده است

سلام من در قسمت درقسمت 4 که بعدازان خون مخفی راپیدامیکنم دیگرنمیدانم بایدچکارکنم تا به قسمت خون 5برسم اگه میشه کمکم کنید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی